Pri nákupe 3 akýchkoľvek balení dostaneš 4. balenie zadarmo! Ako to funguje?

Sme BeMen

Skúsený tím

Sme partia chlapov z Jablonca nad Nisou a naše super kapsule robia z obyčajných chlapov super chlapov. Máme vlastné laboratórium a mnohoročné skúsenosti s výrobou bylinných doplnkov stravy.

Jadro tímu tvorí Honza, Lukáš a bráchové David s Radkom. Naše produkty chlapom pomáhajú za každej situácie, a to je presne to, čo sme chceli. Urobiť niečo poctivé od chlapov pre chlapov. To bol vždy náš cieľ.

Veríme, že sa nám to podarilo a že budeš používať naše prírodné produkty s rovnakým nadšením ako my. Vyskúšaj jeden z našich super produktov a získaš super schopnosti, vďaka ktorým sa staneš super chlapom!

Mísia

Sme tu na to, aby sme pomáhali chlapom s ich každodennými problémami. Baví nás vyhľadávať nové výzvy a pomocou najnovších vedeckých štúdií vytvárať prírodné produkty, ktoré maximálne efektívne riešia daný problém.

Naša práca nikdy nekončí a vždy je čo nové vymýšľať, vylepšovať alebo na sebe testovať. Táto neskutočná super jazda a vaša pozitívna spätná väzba nás ženú neustále dopredu. A to je presne ten dôvod, prečo robíme, čo robíme.

České základy

České základy

Sme česká značka a sme na to hrdí. Veríme, že sme vytvorili niečo, čo by mal mať pri sebe každý chlap na celom svete. Sme partia chlapov zo severu Čiech, čo vyvíja super produkty, ktoré sami používame a stojíme si za nimi. Náš cieľ je jasný. Dostať BeMen medzi chlapov až na Mars a veríme, že nám s tým aj samotný Elon raz rád pomôže :)

Nech sú naše ciele seba bláznivejšie, tak jedno je isté. To, že si o nás práve teraz čítaš a že sa možno už čoskoro presvedčíš o kvalite našich produktov, nám dáva obrovskú motiváciu posúvať BeMen ďalej. Práve vďaka tebe máme chuť ďalej inovovať naše súčasné produkty a vytvárať nové. Super chlap si predsa zaslúži super produkty.