Pri nákupe 3 akýchkoľvek balení dostaneš 4. balenie zadarmo! Ako to funguje?

Magazín

5 vecí, ktoré robia z chlapa super chlapa

1) Super chlap vstáva skôr než ostatní

Je zásadné, aby si bol za každej situácie o krok vpred. Pred ženou, pred deťmi, pred priateľmi aj nepriateľmi. To zvládneš iba vďaka tomu, že sa ráno vykopeš skôr z postele a urobíš niečo, za čo ťa budú ostatní obdivovať. Tým môže byť ľadová sprcha alebo vyriešenie mailov, aby aj v práci videli, že sa neflákaš a že už makáš.

Pokiaľ chceš získať extra body, vstávaj skoro za každej situácie. Je úplne jedno, či si včera chľastal a vrátil sa domu nad ránom alebo si práve na treku a v nohách máš stovku kilometrov. Ak chceš byť super chlap, nikto ťa nesmie vidieť sa niekde povaľovať.

Kto chce čoskoro vstávať, musí sa hlavne poriadne vyspať. Máme s tým svoje skúsenosti, a preto sme vyvinuli doplnok stravy SuperSleep, po ktorom budeš spať ako batoľa. Ak máš so spánkom problém, určite naňho mrkni.

2) Za super chlapa nehovoria slová, ale činy

V dnešnej dobe má každý plnú hubu kecov, ale akonáhle dôjde na lámanie chleba, všetci zaradia spiatočku. A to je pre nás super chlapov skvelá príležitosť, kedy môžeme ukázať, čo v nás naozaj je.

Kašli na to, že máš strach, že nejakú vec nezvládneš. Dôležitý je nebyť posera, vyhrnúť si rukávy a postaviť sa každému problému čelom. S týmto prístupom zaboduješ nielen doma, ale aj v práci.

Pokiaľ chceš byť skutočným mužom činu, tak musíš počítať s tým, že to dá pekne zabrať. Tým sa nesmieš nechať odradiť. Len je potrebné objaviť nové zdroje energie, aby si mal na svoju novú rolu super chlapa stále dostatok síl. Aby si bol fresh za každej situácie, vyskúšaj náš SuperPower, ktorý ti vďaka svojmu unikátnemu zloženiu dodá peknú dávku energie hneď na niekoľko hodín.

3) Super chlap vie zachovať chladnú hlavu

Často sa môžeme stretnúť s rozšíreným mýtom, že chlap má smrdieť aj na fotke a že je to úplne neskrotiteľné zviera. Oboje možno skôr platilo, ale stratégia pre prežitie v 21. storočí je dnes úplne iná. Vždy v sebe budeš mať svoje vnútorné zviera, ale pokiaľ chceš byť naozajstný super chlap, budeš ho musieť vedieť skrotiť.

Na to, aby si v každej situácii zachoval chladnú hlavu, musíš vedieť pracovať so stresom a neustále makať na svojej duševnej kondícii. Nie je tajomstvom, že všetci obdivujeme silných a vyrovnaných jedincov. Chceš sa jedným takým stať? Checkuj, čo vie náš SuperCool.

4) Nádcha nie je pre super chlapov

Všetky diskusie o tom, či chlapa bolí viac kopanec do gulí alebo ženu pôrod budú zbytočné minimálne do tej doby, kým po svete budú chodiť chlapi a sťažovať sa na nádchu. To fakt nechceš.

Pokiaľ chceš byť super chlap, tak pamätaj na dve veci. Každá choroba je zbytočná komplikácia, takže je dobré sa jej pokiaľ možno vyhnúť. S tým ti pomôže rozumná životospráva, vyvážená strava alebo napríklad náš doplnok BeSuperman, ktorý má fakt vychytané zloženie.

Druhú vec, ktorú si dobre pamätaj: Keď už ťa choroba dostane, tak sa na ňu nikdy nesťažuj. Ak ťa bolí hlava alebo máš od smrkania odretý nosánik, nechaj si to pre seba. Fňukaním nikoho neohromíš a budeš vyzerať ako šašo. Radšej si niekam zalez a snaž sa rýchlo vyliečiť.

5) Super chlap je džentlmen, nie bábovka

Pre super chlapa sú typické dve veci. Za prvé musí skvele vyzerať a za druhé sa musí vedieť správať k ženám. Tým si nakloní polovicu populácie na svoju stranu a má vyhrané. A s tým treba v živote neustále pracovať.

Ženy chcú poriadnych super chlapov, ktorí majú svoj super štýl. Ak napríklad túžiš po lepších vlasoch a skvelých hustých fúzach, skús našu novinku SuperHair&Beard. Každopádne nič sa nemá preháňať a stále musíš zostať chlapom. Žiadnu ženu nenažhavíš tým, že sa budeš v kúpeľni kývať ako ona.

Pokiaľ si dočítal až sem, si zaručene super chlap, ktorého musí jeho žena milovať. No a keď už sme pri tom – keby si mal problém v tejto citlivej oblasti, tak sa nemusíš báť. Čo by sme to boli za chlapov, aby sme nezostrojili nejaký poriadny motor pre lepšie zážitky zo spálne? SuperLover je výsledkom našej dlhoročnej práce a neustáleho testovania. Sme naňho hrdí. Rovnako, ako sme hrdí na teba. Už vieš, ako sa stať naozajstným super chlapom!