Pri nákupe 3 akýchkoľvek balení dostaneš 4. balenie zadarmo! Ako to funguje?

Magazín

NOVÝ TREND: Chlapi chcú žiť super lajf

Z celého sveta k nám do Česka prichádza jeden praštený trend za druhým. Napadlo ťa, aké by to bolo stáť pri zrode nového zmysluplného fenoménu priamo z tej našej krásnej zeme? Tak vidíš, aké máš šťastie! Práve si na začiatku našej cesty pre super chlapov, ktorí chcú žiť super lajf.

Čo je to super lajf?

Super lajf je jednoducho super život. Sme partia chlapov zo severu Čiech, ktorým postupne došla trpezlivosť s tým, ako to v živote chodí. Tak sme si povedali, že to otočíme, aby sa veci diali tak, ako chceme my.

Začali sme žiť svoj super lajf, ktorý je síce plný práce a driny, ale aj netradičnej zábavy a kvalitného odpočinku. Hovorí ti to niečo? Chlape, tak to si tu fakt správne.

Pravidlá pre poctivý super lajf

  1. Spi ako batoľa, keď sa nikto nepozerá
  2. Buď mužom činu, nie prázdnych slov
  3. Správaj sa ako skutočný gentleman
  4. Buď flegmouš v každej situácii
  5. Staraj sa o seba a nehanbi sa za to
  6. Poď do toho s nami

Sleduj náš super lajf na Facebooku alebo na Instáči. Tešiť sa môžeš na pravidelné posilnenie tvojej viery, že svet je stále v poriadku a že super chlapi ešte nevymreli. Len musíme držať pri sebe, tak nás pozeraj sledovať, nech o sebe vieme.

Buď super chlap už teraz

Chceš byť super chlap? Máš našu podporu! A budeme veľmi radi, keď nás tiež podporíš. Teraz v začiatkoch sú pre nás všetky zdieľania, komentáre a lajky strašne dôležité. Prípadne budeme šťastím bez seba, keď nám ukážeš tvoj super lajf a svoj príspevok označíš hashtagom #superlajf

Veľké vďaka všetkým za podporu a za sledovanie. Ďalšie podrobnosti k projektu super lajf budú na tomto blogu nasledovať.